اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
161 بازدید
پروتز سینه مدل گرد
  1. خانه
  2. پروتز سینه
  3. پروتز سینه مدل گرد

پروتز سینه مدل گرد

دسته‌بندی: پروتز سینه

پروتز سینه مدل گرد

جراحی پروتز سینه عملی است که به منظور ایجاد تغییرات ساختاری و ظاهری بر روی سینه انجام می‌شود. در اکثر موارد افرادی اقدام به جراحی پروتز سینه می‌نمایند که قبلا تحت جراحی لامپکتومی (برداشتن قسمتی از سینه به دلیل وجود بافت سرطانی) یا ماستکتومی (برداشتن کل سینه به دلیل بیماری سرطان سینه) قرار داشته‌اند. اما در سال‌های اخیر تعداد افرادی که برای زیبایی و افزایش حجم و اندازه یا بهبود ظاهر سینه خود جراحی زیبایی پروتز سینه انجام می‌دهند افزایش یافته است. پروتزها در شکل‌ و اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند و فرم آن‌ها تا حد امکان مانند یک سینه‌ طبیعی است اما اگر قصد جراحی پروتز سینه را دارید ممکن است با انواع و اقسام پروتز‌ سینه مواجه شوید که تصمیم گیری جهت انتخاب بهترین نوع آن برای شما را مشکل سازد پس باید با توجه به نظر پزشک خود تصمیم به انتخاب بگیرید. ما در اینجا پروتز سینه مدل گرد را برای شما معرفی می‌کنیم. با اطمینان خاطر جراحی‌های زیبایی مورد نیازتان را به تیم جراحی لیپوماتیک ایران بسپارید.

جنس انواع پروتز سینه

پروتز سینه مدل گرد

  • پروتزهای سالین

داخل این پروتزهای آب نمک استریل شده وجود دارد، پروتز سالین بافتی یکنواخت و طبیعی ایجاد می‌کند، اگر پروتز دچار نشتی شود، بدن بدون وجود هیچ مشکلی می‌تواند مایع را جذب و دفع کند. در برخی موارد جراح تصمیم می‌گیرد که داخل پروتز را پر کند و در نهایت بافت‌های اسکار کوچک‌تری ایجاد خواهد شد. این نوع ایمپلنت برای افراد بالای 18 سال از جانب سازمان غذا و دارو تائیدیه گرفته است.

  • پروتز سینه سیلیکون

پروتزهای سینه سیلیکونی حاوی ژل سیلیکونی هستند گفته می‌شود که این نوع از پروتزها حالت طبیعی‌تر دارند و فرمی که به سینه می‌بخشند مانند سینه‌ طبیعی فرد است اما باید به این نکته دقت کرد که خطراتی که پس از پارگی و نشت این نوع پروتزهای ممکن است ایجاد شود نسبت به پروتز حاوی سالین ممکن است عوارض بیشتری داشته باشد. بنابراین باید به صورت مستمر تحت معاینه قرار بگیرید تا در صورت پارگی اقدامات لازم انجام شود. پروتزهای سیلیکونی برای افراد بالای 22 سال از طرف سازمان غذا و دارو مورد تائید است. هر دو نوع این ایمپلنت‌ها فرم گرد به سینه می‌بخشند و اگر دچار چرخش در سینه شوند به دلیل شکل متقارن دایره‌ای که دارند همچنان طبیعی و گرد به نظر می‌رسند.

پروتز سینه گرد انتخاب کنیم یا اشکی ؟

پروتز سینه مدل گرد

انتخاب بین پروتز سینه گرد و پروتز سینه قطره اشکی بستگی به ترجیحات شما و توصیه‌های پزشک دارد. پروتز سینه گرد به شکل دایره‌ای و یکنواخت است و برای بیمارانی که شکل طبیعی سینه را ترجیح می‌دهند، ممکن است یک گزینه مناسب باشد. همچنین، پروتز سینه گرد معمولاً برای بیمارانی که از قبل شکل سینه طبیعی داشته‌اند گزینه بهتری است. پروتز سینه اشکی شامل یک بخش بالایی و یک بخش پایینی است و برای بیمارانی که شکل طبیعی سینه را با منحنی ترجیح می‌دهند، ممکن است یک گزینه مناسب باشد.

پروتز سینه اشکی معمولاً برای بیمارانی که شکل سینه قبل از جراحی نامتقارن بوده است بهتر است. به طور کلی، انتخاب پروتز سینه باید بر اساس توصیه‌های پزشک شما، نوع جراحی سینه، شکل و اندازه سینه قبل از جراحی، ترجیحات شما و نیازهای شما صورت گیرد. ممکن است پزشک شما پروتز سینه مناسبی را برای شما توصیه کند و در صورتی که احساس ناراضیتی از پروتز سینه انتخاب شده داشتید، باید با پزشک خود مشورت کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

مزایای پروتز سینه گرد چیست؟

پروتزهای گرد از نظر قیمت ارزان‌تر از پروتزهای قطره اشکی هستند و بیشترین استفاده را برای بزرگ کردن سینه دارند که ظاهر نرم و گردی به سینه می‌دهند. پروتز سینه گرد اندازه‌ها و قطرهای مختلفی دارند. البته در حالت ایستاده پروتزهای گرد شکل قطره ای به خود می گیرند که می تواند طبیعی به نظر برسد. در پروتز مدل سینه گرد هیچ گونه ناهمگونی و تغییراتی در سینه به وجود نمی‌آید و نیاز به جراحی مجدد را در فرد ایجاد نمی‌کند اما در نوع قطره اشکی ممکن است بچرخد و ظاهری نامتقارن در پستان فرد ایجاد کند.

پروتز سینه مدل گرد جهت عمل‌های جراحی اصلاحی مناسب است و ایراد عمل جراحی قبلی را برطرف می‌کند اما پروتز اشکی برای افرادی که دچار افتادگی و یا دفورمیتی پستان هستند، مناسب می‌باشد. پروتز گرد برای افرادی که سینه‌های نرم و با شکل اولیه بهتری دارند مناسب است.

آیا پروتز سینه مدل گرد ظاهری طبیعی دارد؟

تحقیقات نشان داده که پروتزهای سیلیکونی طبیعی‌تر از پروتزهای سالین به نظر می‌رسند. پروتزهای سیلیکونی پخش یکنواخت ژل دارند و از آن‌جایی که ژل ضخیم‌تر از محلول نمکی است طبیعی‌تر از پروتزهای سالین به نظر می‌رسند. برای اکثر افراد، پروتزهای سیلیکونی که توسط یک جراح پلاستیک باتجربه گذاشته می‌شود از سینه‌های طبیعی قابل تشخیص نیستند.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست