لیپوساکشن با دکتر حسین رحمانی

استفاده از لیپوساکشن چه زمانی است؟ زمانیکه دیگر رژیم غذایی و ورزش برای حذف چربی از بخش‌های مختلف بدن جوابگو نباشد ساکشن یا چربی کشی، را برای حذف کردن چربی وفرم دادن بخش‌هایی از بدن مثل: شکم، باسن، ران، بازو‌ها استفاده می‌شود.

دکتر رحمانی متخصص در لیبوساکشن

شما وقتی اضافه وزن پیدا می‌کنید سلول‌های چربی حجیم می‌شوند و بسیار آزاردهنده است. در مقابل، ساکشن کمک می‌کند که در نواحی خاصی از بدن این چربی‌ها کم شوند. حال باید بگوییم اندازه چربی که از بدن برداشته می‌شود بستگی دارد  به چربی‌هایی که در آن ناحیه انباشته شده‌اند البته یک مزیتی که این کار دارد، این است که تغییر شکل آن در بدن همیشگی است و تا آن زمان که وزن شما ثابت باشد چربی انباشته نخواهد شد. دکتر رحمانی پس از انجام عملهای بسیاری در زمینه لیبوساکشن، می توانند مرجع مورد اعتمادی باشند؛ برای انجام مشاوره های بیشتر با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دانستنیهای مهم در لیبوساکشن

عمل لیبوساکشن چطور است؟

برخی از بیهوشی‌ها در لیپوساکشن حسی موضعی و برخی دیگر بیهوشی عمومی هستند. از قسمت وریدی امکان دارد آرام بخش به شما تزریق شود تا به آرام شدن شما کمک بسزایی می‌کند، تیم جراحی در آنجا حضور دارند که شما را تا پایان عمل همراهی کنند، البته بستگی به مقدار چربی که در بدن باید حذف شود، ساعت عمل طول می‌کشد. چند ساعت اگر بیهوشی عمومی باشد، در ریکاوری هستید و بعد بستری می‌شوید تا به حالت معمولی خود باز گردید.

مراقبت‌های بعد از عمل لیبوساکشن

باید این را بگویم که امکان دارد بعد از عمل درد، کبودی یا متورم شدن در بدن شما وجود داشته باشد، این نگران‌کننده نیست و امکان دارد چند روز طول بکشد که شما بتوانید به کار‌های عادی خود برگردید، البته جراح و پزشک معالج شما برای کنترل درد، دارو‌هایی را به شما می‌دهند، البته اگر احتمال خطر عفونت باشد برای آنکه آن را به صفر برساند آنتی بیوتیک تجویز می‌کنند اگر می‌خواهیم که تورم را کم کنیم باید از لباس‌های تنگ استفاده کنیم که البته این به صلاحدید پزشک معالج است.

بعد ازعمل؛ تورم در ناحیه‌ای که لیپوساکشن شده ایجاد می‌شود که جای نگرانی نیست زیرا بعد از سه تاچهار هفته کم می‌شود و پزشک معالج و بیمار انتظار دارند که، بعد از چند ماه نواحی که لیپوساکشن انجام شده لاغری قابل قبولی دست پیدا کند.

لیپوساکشن یک نمونه پیکرتراشی می‌باشد، در تمام جهان از محبوبیت خاصی برخوردار است؛ مثلاً در کشور آمریکا سالیانه بیش از ۲۰۰ هزار جراحی لیپوساکشن صورت می‌گیرد این عمل گونه‌های مختلفی دارد و هر کدام از نواحی که ذکر کردیم هزینه متفاوتی را دارد.

لیپوساکشن تنها در نواحی کاربرد دارند که همراه با ورزش و رژیم غذایی از بین رفتند، با لیپوساکشن سعی بر این داریم که آن نواحی را ترمیم کنیم یکی از مزایای لیپوساکشن این می‌باشد که نه تنها تأثیر بسزایی در زیبایی و اندام مناسب دارد، بلکه در کم کردن عوارض بعضی از بیماری‌ها کمک شایانی می‌کند.

باید در اینجا ذکر کنیم که لیپوساکشن تأثیری در در فرورفتگی‌هایی که در پوست هست و سلولیت ندارد. همچنین باید متذکر شویم که اگر فعالیت‌های ورزشی برای رژیم غذایی را رعایت نکنید امکان اینکه عمل لیپوساکشن نتیجه برعکسی دهد بسیار می‌باشد.

یکی از مزایای عمل لیپوساکشن بر این است، که با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی فرد بیمار در حین عمل هیچگونه دردی را احساس نمی‌کند. باید این را بدانیم که بعد از عمل اگر نواحی درد می‌کند به علت از بین رفتن موارد مواد بی‌حسی و بیهوشی می‌باشد و گذرا است و در همه عمل‌ها امکان اینکه همچین حسی داشته باشیم را دارد، یکی از شایع‌ترین و مهمترین موارد این است که ممکن است جای لیپوساکشن متورم شود و یا عوارض جزئی و ناچیز به همراه داشته باشد، که ان بسیار طبیعی می‌باشد. شاید این سؤال در ذهن شما هم باشد که:

آیا شما گزینه مناسبی برای عمل لیپوساکشن هستید؟

باید دارای گزینه‌هایی باشید که  بتوانید این عمل را با خیال راحت و آسوده با مشاوره پزشک انجام دهید.

  • هیچ گونه بیماری خاصی و زمینه‌ی نداشته باشید.
  • از لحاظ روانپزشکی در سلامتی کامل باشید.
  • داشتن ذهنی واقعی از این عمل جراحی
  • فراموش نکردن ورزش و رژیم غذایی مناسب

افرادی که پوست سفتی دارند نتیجه بهتری می‌گیرند، البته نباید این را به این معنا فرض کرد که افرادی که پوست شل دارند نمی‌توانند از لیپوساکشن استفاده کنند آن‌ها با مشورت دکتر مشاوره مناسب می‌توانند از این عمل استفاده کنند و نکته که لازم دانستیم در اینجا ذکر کنبم افرادی که لیپوساکشن را می‌خواهند انجام بدهند نباید سیگاری باشند و مواد مخدر اعتیاد‌آور استفاده کنند.

افرادی که لیپوساکشن می‌کنند و شکم بزرگی دارند بعد از لیپوساکشن امکان اینکه پوست در آن ناحیه شل بشود بسیار است پس در کنار لیپوساکشن باید ابدومینوپلاستی را انجام دهند. که بعد از عمل لیپوساکشن وقتی اینکار را انجام دادند مطمئناً، شکم صاف و بدون افتادگی دارند.

25 سال سابقه

جراحی های زیبایی

کلنیک تخصصی

مخصوص خدمات زیبایی

بیش از 700 بیمار

پذیرش شده در هر ماه

بیش از 1000 جراحی

با ارایه خدمات نوین درمانی

پاسخ به سوالات

مهم

همین الان نوبت بگیرید

برای رزرو نوبت دکتر حسین رحمانی ، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و با مشاور در ارتباط باشید.

  • شماره تلفن جهت رزرو نوبت:
  • 09129585186
  • 09302270405
فهرست