اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
114 بازدید
  1. خانه
  2. ابدومینوپلاستی
  3. ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح

ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح

دسته‌بندی: ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح

هزینه عمل ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح چقدر است؟در این مقاله مطالب مفید و مرتبطی را درمورد هزینه های این عمل و موارد دیگر برای شما فراهم کرده ایم. متداول‌ترین و مناسب‌ترین روش برای جراحی زیبایی شکم، ابدومینوپلاستی است که برای رفع افتادگی شکم انجام می‌شود.

در این جراحی برش و بخیه وجود دارد و چربی‌های اضافه دور شکم به طور کامل برداشته می‌شود. کسانی که افتادگی شکم دارند می‌توانند این نوع جراحی را انتخاب کنند. هزینه جراحی ابدومینوپلاستی با توجه به میزان چربی اضافه دور شکم هر فرد، میزان دستمزد جراح و هزینه‌های بیمارستان متفاوت است که از ۱۸ میلیون تومان شروع می‌شود.

بیمه تامین اجتماعی، ارتش و خدمات درمانی جز بیمه‌های پایه به حساب می‌آیند، در نتیجه این بیمه تنها می‌توانند هزینه‌های دوتی را دربر بگیرند، اکثر عمل‌ها از جمله عمل ابدومینوپلاستی در بیمارستان‌های خصوصی انجام می‌شنود و این بیمه‌ها هزینه‌های مربوطه را پوشش نمی‌دهند.

اما بعد از عمل و پرداخت هزینه‌ها، بیمار می‌توانید یکسری مدارک لازم را از بیمارستان تهیه کند تا کمی از آن هزینه‌ها به بیمار بازگردانی شود البته دقت داشته باشید که این در صورتی تحقق می‌پذیرد که از قبل توسط یک پزشک معاینات لازم انجام و تایید شده باشد.

در صورت تمایل به انجام و یا اطلاع از جدید ترین عمل های جراحی زیبایی و خدماتی که توسط ما ارائه میشود از سایت ما دیدن کنید.

هزینه عمل اسلیو با بیمه نیروهای مسلح چقدر است؟

هزینه ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح چقدر است؟
هزینه ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح چقدر است؟ 

بعضی اوقات بیمه نیروهای مسلح طبق دستور پزشک هزینه عمل‌های جراحی را پرداخت می‌کند، اما در مورد عمل ابدومینوپلاستی این اتفاق اصولاً ممکن نیست و دستور پزشک تاثیری در روند پرداخت هزینه ندارد چون این ابدومینوپلاستی یک عمل زیبایی به حساب می‌آید و بیمه هزینه آن را تقبل نمی‌کند.

عمل ابدومینوپلاستی چقدر هزینه دارد؟

هزینه ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح و سایر بیمه ها چقدر است ؟
هزینه ابدومینوپلاستی با بیمه نیروهای مسلح و سایر بیمه ها چقدر است ؟

قیمت عمل ابدومینوپلاستی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد از این رو نمی‌توان هزینه ثابتی برای همه افراد اعلام کرد. در واقع با توجه به عوامل موثر بر روی قیمت جراحی هزینه این عمل می‌تواند برای افراد مختلف کمتر یا بیشتر باشد.

به صورت کلی هزینه ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۲ را می‌توان در حدود ۴۰ میلیون تومان به بالا در نظر گرفت. قیمت ذکر شده تقریبی است و برای اطلاع از قیمت دقیق و نهایی جراحی ابدومینوپلاستی باید به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه کرده و پس از انجام معاینات لازم هزینه نهایی را به شما اطلاع دهند.

یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر روی هزینه عمل ابدومینوپلاستی، هزینه کلینیک و یا بیمارستانی است که عمل در آن انجام می‌شود. کلینیک‌ها و یا بیمارستان‌های خصوصی به دلیل خدمات بیشتری که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهند هزینه بالاتری را نسبت به بیمارستان‌های دولتی دریافت می‌کنند.

برای اینکه بتوانید در بیمارستان دولتی عمل جراحی خود را انجام بدهید باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با این بیمارستان‌ها قرارداد دارد و در آنجا عمل جراحی انجام می‌دهد یا خیر. برای اطمینان از این مسئله می‌توانید در جلسه مشاوره با پزشک خود در این مورد صحبت نمایید.

 آیا عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک همزمان انجام می‌شود؟

 آیا عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک همزمان انجام می‌شود؟
آیا عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک همزمان انجام می‌شود؟

بسیاری از جراحان پلاستیک این روش را به عنوان جراحی ترکیبی انجام می‌دهند. در واقع، عمل لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی همزمان به طور معمول برای بیمارانی که دارای چاقی ناحیه شکم هستند، انجام می‌شود.

در این روش، ابتدا با استفاده از لیپوساکشن، چربی‌های اضافی از ناحیه شکم حذف می‌شوند. سپس، در عمل ابدومینوپلاستی، بخشی از پوست و بافت زیرین شکم بریده شده و چربی‌های اضافی موجود در آن حذف می‌شوند.

سپس ناحیه شکم به صورت نرمال و بدون چربی اضافی بازسازی می شود. به هر حال این کار به عوامل مختلفی اعم از سلامت بیمار، میزان چاقی و توزیع چربی در بدن بستگی دارد و بهتر است با جراح پلاستیک خود مشورت کنید تا بهترین روش درمانی را برای شما تعیین کند.

عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی

عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی چیست؟
عوامل موثر بر قیمت ابدومینوپلاستی چیست؟

تخصص و تجربه جراح: هزینه جراحی براساس تخصص و تجربه جراح ممکن است متفاوت باشد. انتخاب یک جراح با تجربه احتمالا مهمترین تصمیمی است که در فرآیند درمان خود می گیرید. یک جراح ماهر می تواند سلامت و پیشروی شما در مسیر بهبودی را تضمین کند.

میزان چاقی: بیماران با میزان چاقی بالا ممکن است نیاز به جراحی بیشتری داشته باشند و هزینه بیشتری برای جراحی داشته باشند.

نوع جراحی: نوع جراحی نیز بر قیمت تاثیر می گذارد. برای مثال، جراحی برش بزرگ‌تر و پیچیده‌تر از جراحی ساده تر هزینه بیشتری دارد.

هزینه های قبل و بعد از جراحی: هزینه های قبل و بعد از جراحی شامل مشاوره های قبل از عمل، هزینه های بیمارستان، هزینه های بیهوشی، هزینه های دارویی و سایر هزینه های مرتبط با جراحی می‌باشد.

موقعیت جغرافیایی: هزینه های مرتبط با جراحی ممکن است با توجه به موقعیت جغرافیایی و محلی متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست