اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
411 بازدید
چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی
  1. خانه
  2. ابدومینوپلاستی
  3. چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی

چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی

دسته‌بندی: ابدومینوپلاستی

چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی

برای آنکه، یک عمل موفق داشته و بعد از جراحی، از عمل خود راضی باشیم چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی و انجام یک برنامه غذایی  را در زندگی خود جا دهیم. بهترین زمان آن، یک سال تا ۶ ماه، قبل از انجام جراحی است. برای اهمیت دادن و سلامت بدن باید ما ورزش را در برنامه روزانه خود، جا دهیم و این را بگویم اگر در برنامه خود ورزش را بگذاریم شاید در اوایل سخت باشد ولی، بعداً می‌شود یک برنامه عادی و همیشگی در زندگی ما مطلبی را که لازم است در اینجا ذکر کنم، جراحی ابدومینوپلاستی باید به گونه‌ای باشد، که قبل از آن ما بدن خود را عادت دادیم به تمرینات ورزشی  یعنی بعد از آن که بهبودی کامل پیدا کردیم، می‌توانیم یک ورزش را که قبل از انجام می‌دادیم آن را از سر بگیریم و البته این را بگویم بعد از جراحی چون که قبل از آن و بعد از آن ما ورزش را ادامه دادیم نتایج غیر قابل باور را در بدن خود و اندام خود مشاهده خواهیم کرد.

از چه زمانی باید ورزش را بعد از ابدومینوپلاستی انجام داد؟

بسیاری از افراد که، عمل را انجام داده‌اند از ترس باز شدن بخیه‌ها و یا زخم‌ها فکر می‌کنند که باید در استراحت کامل باشند و نباید تمریناتی را انجام بدهند، ولی کاملاً در اشتباه هستند  روز‌های اول باید استراحت کرد ولی بعد‌ها  می‌توان تمریناتی که فشار به بدن نمی‌آورد را انجام داد. البته باید پیاده روی از اول شروع کرد که در دو هفته اول پزشکان این پیاده روی را توصیه می‌کنند.

از برترین ورزش‌ها که بعد از عمل ابدومینوپلاستی می‌توان انجام داد:

تقویت شکم

اگر شما، شکم خود را تقویت کنید می‌توانید لگن و کمر را تقویت کنید، نوعی حمایت از این نقاط می‌شود. بهترین تمرین‌هایی که، می‌توان برای تقویت شکم انجام داد را در اینجا ذکر می‌کنیم.
اولین تمرین حرکت وال سیت یک حرکت بسیار راحت است بدین صورت که پشت خود را به دیوار می‌چسبانید در حالی که عضلات شکم را درگیر می‌کنید و به سمت پایین در حالت والس تیت قرار بگیریم چند ثانیه حفظ می‌کنیم و مجدد بر می‌گردیم و تکرار می‌کنیم
حرکت پاشنه که این حرکت روی عضلات لگن و رام شما بسیار تأثیر گذارد روی زمین دراز می‌کشید زانو‌ها را خم می‌کنید و هر بار یک پا را جمع می‌کنید البته در این حرکت درگیر کردن شکم بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

 

چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی
چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی

پا‌ها و بازو‌ها

این حرکت بدین صورت است که یک دمبل را به صورت عمودی با هر دو دست بگیرید و پا‌ها را به اندازه عرض‌شانه باز کنید در همان زمان با پایین رفتن زانو‌ها به بیرون فشار داده و وزن بدن خود را روی پاشنه بیندازید با فشار پاشنه روی زمین زانو‌ها را کشیده و به حالت اول برگردانید
حرکت لانچ باعث می‌شود پا‌های زیبایی داشته باشید و در کنار شکم جدید شما بسیار زیبا به نظر می‌رسند برای انجام حرکت لانچ‌ایستاده باشید و پا‌های خود را به اندازه عرض مفصل ران از یکدیگر باز نمایید و در حالی که مرکز بدن شما درگیر است که همان شکم است یک قدم بزرگ به جلو برداریم بدن خود را به سمت پایین بیاورید تا ران شما موازی زمین باشد و مجدد این کار را تکرار کنید.

تمرین با وزنه و قدرتی

تمرین قدرتی دست و پا مکمل خوبی برای لاغری در هسته بدن که شکم است می‌باشد شما می‌توانید این کار را هم قبل از انجام ابدومینوپلاستی انجام دهید هم بعد از آن تا بدن شما در حالت بسیار خوشایند قرار گیرد و به نظر بیاید.

تمرینات کاردیو شدید

تمرین‌های هیت، این روزا بسیار شده است و البته، فواید بسیاری دارد hiit یک حرکت کاردیو شدید، در مدت زمان بسیار کوتاه است و حداقل یکبار در هفته که البته بعد از بهبود کامل از جراحی ابدومینوپلاستی این تمرین را انجام می‌توانید، بدهید این برنامه در زمان که می‌خواهید جراحی را انجام بدهید بسیار عالی و مؤثر است. البته، بسیاری از بانوان ورزش اینتروال را خیلی دوست دارند، دلیل آ هم این است که؛ سرگرم‌کننده است و همچنین باعث بالا رفتن اندورفین هم می‌شود.

 

چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی
چند ورزش مؤثربعد از عمل ابدومینوپلاستی

تمرینات ایروبیک

بعد از انجام عمل ابدومینوپلاستی، تمرینات سبک اروبیک توصیه می‌شود. که البته مدت زمان آن را ۴ تا ۶ هفته بعد از جراحی می‌گویند. ایروبیک، یک ورزش استقامت است که استحکام بدن را بالا می‌برد و شما را لاغر نگه می‌دارد، این تمرین به جز اینکه، باعث تناسب اندام شما می‌شود همچنین در ترشح آندورفین در بدن بسیار مؤثر است می‌تواند باعث شادی و کم کردن استرس در شما شود.

ماساژ دادن ساق پا

یک حالتی  از دوشیدن عضلات ساق پا به سمت بالا از پاشنه به زانو، که در کنار حرکات دیگر به شما کمک شایانی می‌کند.

در اینجا توصیه می‌شود که تمرینات شکمی باید بعد از ۶ ماه از عمل ابدومینوپلاستی گذشته باشد تا بتوان این تمرینات را انجام داد.

دکتر حسین رحمانی با بیش از چندین سال سابقه در عمل های اسلیو معده، ابدومینو پلاستی، مینو پلاستی، ماموپلاستی و سایر عمل های زیبایی می تواند بهترین مشاور وپزشک در انجام این عمل های زیبایی باشد.

 

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست