اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
40 بازدید
 قیمت پروتز سینه در تهران 1403
 1. خانه
 2. پروتز سینه
 3.  قیمت پروتز سینه در تهران 1403

 قیمت پروتز سینه در تهران 1403

دسته‌بندی: پروتز سینه

قبل از پروتز سینه فاکتورهای مهمی وجود دارد و افراد زیادی مایل به دانستن آن ها هستند، طبق آن تصمیم به  پروتز کردن سینه می گیرند، به دلیل نوسانات ارزی هر سال قیمت پروتز سینه افزایش پیدا میکند و در تهران سال 1403 تقریبا 80 تا 100 میلیون رسیده است، در واقع هزینه ی نهایی وقتی مشخص می شود که شما توسط پزشک جراح معاینه شوید و قیمت پروتز را برای شما بر آورد می کند.

قیمت پروتز سینه در تهران 1403

به دلیل مهارت وتخصص بهترین جراحان پلاستیک در تهران و خرید آسان انواع برند های پروتز سینه، بیشتر کاشت ایمپلنت (پروتز) در شهرتهران انجام می گیرد، به همین دلیل قیمت پروتز سینه در تهران  بیشتر می شود و همچنین به مهارت پزشک، امکانات کلینیک، برند پروتز  و…. بستگی دارد .

نحوه ی خرید پروتز سینه در تهران1403

معمولا در پروتز سینه تهیه ی ایمپلنت برعهده بیماراست ودر بعضی موارد پزشک آن را در اختیار بیمار قرا میده و هزینه اش را از او دریافت می کند.باید از نمایندگی های معتبر، برند خوب خریداری شود.

 قیمت پروتز سینه در تهران 1403

انواع پروتز سینه وقیمت آن ها

پروتز ها از انواع مختلفی تشکیل شده اند: نو ع سیلیکونی و نوع سالینی (آب نمکی) قیمت آن ها باهم فرق دارد.از لحاظ شکل ظاهری هم دو نوع اشکی و گرد دارد، که بستگی به سلیقه ی فرد و قدرت خرید او  دارد. ازانواع برندهای مختلف نیز در بازار موجود است، این پروتز ها در سایز های متفاوتی تولید شده و از نظر شما شاید سایز پروتزدر قیمت آن تاثیری نداشته باشد ولی اینطور نیست هرچه پروتز بزرگتر باشد مواد تشکیل دهنده ی آن بیشتر است، هزینه ی برندها هم متفاوت است، ممکن است یک سایز مشخص در دو برند با هم  متفاوت باشد.

عوامل تاثیر گذار برقیمت پروتز سینه در تهران 1403

 • مرکز و مکان جراحی
 • مهارت وتخصص جراح و تیم پزشکی
 • نوع پروتز
 • اندازه و شکل پروتز
 • شرایط زیباجو
 • هزینه های قبل وبعد از جراحی

سایز پروتز و تاثیر آن روی قیمت پروتز در تهران 1403

پروتز ها معمولا سایز کوچک، متوسط  و بزرگ دارد. بستگی به اندام زیبا جو دارد و کدام سایز با بدنش و نوع سینه هایش مطابقت دارد، هرچه سایز پروتز بزرگ باشد هزینه نیز چه موقع خرید پروتز و چه موقع جراحی بیشتر می شود، به خاطر برش های عمیق تر و بزر گترکه در سطح پوست ایجاد می گردد.

 قیمت پروتز سینه در تهران 1403

محل برش وتاثیر آن بر قیمت پروتز در تهران 1403

هرچه برش ها بزرگتر و عمیق تر باشد و در نواحی حساس تر هزینه آن بیشتر است:

 • برش زیر سینه ای
 • برش از زیر بغل
 • برش از دور ناف
 • برش اطراف پوست تیره ی نوک سینه

محل قرار گیری پروتز هم مهم است اینکه زیر عضله سینه یا روی عضله سینه کاشته شود. که این موارد هم روی قیمت پروتز سینه موثر است.

آیا بیمه هزینه ی پروتز سینه را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیر بیمه این هزینه ها را پوشش نمی دهد، زیرا جزء جراحی های زیبایی به حساب می آید.

نوع برندهای پروتز و تاثیر آن روی قیمت پروتزدر تهران 1403

برند های مختلف با قیمت های گوناگون زیادی در بازار موجود است که به کیفیت برند، نرخ ارز و….بستگی دارد. از انواع آن می توان برند منتور، برند موتیوا، آلرگان، پلی تک و…. که برند منتور گرانتر از سایر برندهاست.

اگرعمل همزمان لیفت سینه و پروتز سینه را همزمان انجام دهیم، تفاوتی روی هزینه ی جراحی دارد؟

بله هزینه ها به طور جداگانه خواهد بود ولی مزیتی که دارد این است یکبار بی هوش و دوره ی نقاهت را سپری می کنید و نتیجه ی ایده آل و بهتری خواهید داشت.

 قیمت پروتز سینه در تهران 1403

پرداخت هزینه پروتز سینه به طور اقساطی

یکی از موانع اصلی برای افراد مبتلا به سرطان پستان که مجبور به تخلیه آن شده اند و سایر افرادی که داشتن اندام ایده آل آرزوی آنهاست (سینه های خوش فرم واندازه) هزینه ی پروتز سینه می باشد و همیشه در حال تغییر وافزایش است، بنابراین بسیاری از کلینیک ها و جراحان پلاستیک پرداخت اقساطی را ارائه می دهند و به بیماران اجازه می دهند که به صورت ماهانه در یک مدت معین هزینه ی پروتز را پرداخت نمایند.

سخن پایانی

پروتز سینه حتما باید توسط پزشکان ماهر صورت گیرد و یکی از اشتباهات رایج بانوان این است که فقط به هزینه ی کم پروتز سینه فکر می کنند و به مهارت و تخصص پزشک و جنس پروتز توجهی ندارند و این امر باعث می‌شود،  مشکلات جبران ناپذیری برای آنان بوجودآورد. قیمت پروتزسینه در تهران 1403 به دلیل امکانات زیاد و تجهیزات مدرن مراکز جراحی بیشتراست. در هر حال بیماران رضایت مندی بیشتری هم دارند. پس در انتخاب پزشک، مرکز جراحی، برند پروتز و سایز پروتزو… دقت لازم را داشته باشید.

اگر به دنبال  بهترین و مطمئن‌ترین پزشک برای جراحی زیبایی هستید به شما سایت لیپوماتیک ایران را معرفی می‌کنیم، با تجربه‌ی بیش از ۵۰۰۰ عمل جراحی موفق که در کارنامه‌ی درخشان خود دارد.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست