اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
30 بازدید
قیمت پروتز دائمی سینه
 1. خانه
 2. پروتز سینه
 3. قیمت پروتز دائمی سینه

قیمت پروتز دائمی سینه

دسته‌بندی: پروتز سینه

پروتز دائمی سینه بافتی متراکم و سفت دارد، نسبت به پروتزهای دیگر طبیعی تر به نظر می رسد و احتمال پارگی وآسیب دیدگی پروتز دائمی خیلی کم است.  بین 12 تا 25 سال عمر می کند. برای افزایش سایز سینه و خوش فرم شدن آن از پروتز دائمی استفاده می کنند که به سه نوع  پروتز سینه ی سالینی، پروتز سینه ی سیلیکونی، پروتز سینه ی آب نمکی تقسیم می شوند. پروتز دائمی یا ثابت نوعی پروتز حاوی مایع ژلی منسجم می باشد؛ که نسبت به سایر پروتز سینه ها را حجیم تر و خوشفرم تر می کند.

پروتز دائمی چیست؟

پروتز دائمی بافتی  سفت و متراکم دارد و شبیه قطره ی آب است در قسمت پایین آن برجستگی بیشتری دارد، بستگی به شرایط بیمار، محل برش، هزینه و نظر پزشک جراح دارد. ریسک پارگی آن یک درصد است یعنی بعداز ده سال ده درصد احتمال پارگی دارد و در بعضی افراد ممکن است این پروتز مادام العمر باشد. طول عمر پروتز سینه 12تا15 سال است.

قیمت پروتز دائمی سینه

عمل پروتز دائمی سینه، تحت هیچ پوشش بیمه ای نمی باشد. قیمت آن بیشتر از سایر پروتز ها است. هزینه ی آن بین 6 تا 12 هزار دلار یعنی حدودا 40 تا 50 میلیون می باشد. قیمت پروتز دائمی به عواملی بستگی دارد، از جمله:

 • بیمارستان یا کلینیکی که عمل در آن انجام می گردد.
 • مهارت و تخصص جراح
 • نوع برند پروتز دائمی سینه
 • هزینه های بیمارستان
 • هزینه های بی هوشی
 • هزینه سوتین طبی
 • هزینه های مربوط به دوره ی نقاحت و هزینه های مراقبت بعد عمل

قیمت پروتز دائمی سینه

سایز پروتز دائمی سینه در هزینه های پروتز سینه چه تاثیری دارد؟

 • سایز پروتز دائمی: نوع اشکی یا گرد آن در قیمت آن موثر است. مثل: سایز، میزان برجستگی، صاف بودن یا تکسچر بودن سطح پروتز.
 • جنس و نوع پروتز: برند های متنوعی در بازار موجود می باشد.
 • میزان تخصص و مهارت پزشک: یک پزشک ماهر و متخصص در جراحی پروتز دائمی سینه از همکاران و دستیاران مجرب استفاده می کند و در انتخاب برند پروتز و سایز آن دقت لازم را می کند و از زیبا جو دستمزد بیشتری دریافت می کند.
 • هزینه ی بیمارستان و کلینیک محل جراحی: امکانات بیمارستان، اتاق عمل و بستری، همگی در افزایش هزینه ی جراحی پروتز دائمی سینه تاثیر دارد.
 • نوع برند پروتز دائمی سینه: برند های مختلف با قیمت های گوناگون در بازار موجود است. به کیفیت برند و نرخ ارز هم بستگی دارد، اگر نوع با کیفیت می‌خواهید، آن را از نمایندگی های مربوطه تهیه کنید.
 • شرایط زیباجو در هزینه ی پروتز دائمی سینه: مهم ترین و اصلی ترین عوامل موثر بر هزینه ها وضعیت سینه های افراد می باشد، که با هم تفاوت دارند.

دیگرعواملی که بر هزینه ی پروتز دائمی سینه تاثیر گذار است

از دیگر عواملی که بر هزینه ی پروتز دائمی سینه تاثیر گذار است، به این موارد باید اشاره کرد:

 1. میزان دستمزد جراح
 2. آزمایش های لازم برای انجام عمل پروتز دائمی سینه
 3. بیمارستانی که قرار استفرد در آنجا بستری شود
 4. دارو های مورد استفاده در قبل و بعد از عمل جراحی
 5. تجهیزات مورد استفاده در عمل
 6. مدت زمان بستری شدن فرد در بیمارستان

قیمت پروتز دائمی سینه

قیمت خرید برند های مختلف پروتز دائمی سینه

پروتز ها توسط بیمار تهیه می شوند، پس از معاینه ی فرد توسط پزشک، سایز و نوع مناسب برای او تعیین می گردد و بیمار بایدبرای تهیه ی آن اقدام نماید. قیمت خرید مارک های پروتز دائمی سینه به برند و اندازه ی آن بستگی دارد.

هزینه ی پروتز دائمی سینه منتور

یکی از برند های معتبر می باشد و در ایران نمایندگی های زیادی داشته و باید این محصول از مراکز معتبر تهیه شود. عواملی همچون: قیمت دلار و تحریم روی آن اثر گذاشته است. قیمت آن 30 تا 35 میلیون تومن می باشد. به دلیل قیمت های لحظه ای و نوسانات ارزی نمی توان قیمت دقیقی برای این محصول در نظر گرفت.

هزینه ی پروتزدائمی سینه ی پلی تک

ساخت کشور آلمان و ارزان تر از منتور می باشد. برای اطلاع از قیمت آن با نمایندگی ها تماس حاصل نمایید.

سخن پایانی

پروتز دائمی سینه  به منظور تغییر سایز سینه و خوش فرم شدن آن صورت می گیرد، هزینه این جراحی تحت تاثیر عوامل مختلف زیادی قرار دارد. از هر کلینیکی به کلینیک دیگر متفاوت است، بنابراین نمی توان هزینه های ثابتی برای جراحی پروتز دائمی سینه در نظر گرفت. اگر شما هم به انجام انواع عمل های زیبایی بدن به صورت مطمعن و تضمینی فکر می‌کنید یا قصد انجام آن را دارید از سایت ما دیدن کنید.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست