لیفت ران با دکتر حسین رحمانی

شلی و افتادگی پوست بیش تر در قسمت داخلی ران ها اتفاق می افتد که می توان با عمل جراحی لیفت اصلاح کرد. شل شدگی و افتادگی پوست داخل ران ها به دلیل کاهش خاصیت الاستیسیته پوست به دنبال کاهش و افزایش وزن، افزایش سن، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و ژنتیک در فرد بوجود می آید.

لیپوماتیک ران و لیفت ران با دکتر حسین رحمانی

درمان افتادگی پوست

پوست بخش داخلی ران ها در حالت ایده آل باید صاف، کشیده و بدون شل شدگی باشد. هم چنین در حالت مطلوب لایه ای خفیف تا متوسط از چربی در سطح داخلی ران ها وجود دارد. البته این چربی در حدی است که قسمت داخلی ران ها به یک دیگر برخورد نمی کند. در اثر تغییرات وزنی و کاهش الاستیسیته، پوست قسمت داخلی ران ها، شل و افتاده شده و با یک دیگر برخورد می کنند. در چنین شرایطی جراحی لیفت ران می تواند این مشکلات را اصلاح و برطرف کند.

دکتر حسین رحمانی با علم و اشراف کامل به مشکلاتی که منجر به لیفت ران می شود، بهترین و مطمئن ترین گزینه در انتخاب جراح و متخصص در لیپوتیک ران است. جراح متخصص در نتیجه ی مثبت عمل تاثیری انکار نشدنی دارد. دکتر حسین رحمانی تجربه بیش از صدها جراحی زیبایی و لیپوتیک موفق را در کارنامه ی کاری خود دارد.

تکنیک های جراحی لیفت

2 روش جراحی در رابطه با لیفت داخل ران ها وجود دارد:

  • تکنیک اسکار کوتاه ( جراحی مینی لیفت ران )
  • تکنیک اسکار عمودی ( جراحی لیفت ران )

در تکنیک اسکار کوتاه به کمک یک برش افقی روی کشاله ران انجام می‌شود. این تکنیک سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی پوست ( یک سوم قسمت داخلی ران ) می‌شود. در صورتی که در تکنیک اسکار عمودی یک برش در طول ران ایجاد می‌کنند. اسکار عمودی سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی کل قسمت داخلی ران تا زانوها می‌شود. در تکنیک اسکار عمودی حجم پوست اضافی برداشته شده، در مقایسه با تکنیک اسکار کوتاه بیش تر است. در عوض نتیجه نهایی در این تکنیک یعنی اسکار عمودی بهتر و قابل توجه تر خواهد بود. در هر دوی این تکنیک ها از روش لیپوماتیک  برای حذف چربی های اضافی و دست یابی به ظاهری صاف تر و خوش فرم تر استفاده می‌شود.

 

 چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت ران با برش بزرگ هستند؟

 

افرادی که کاهش وزن شدید داشته اند ( مانند بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند ) بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران هستند. چرا که شل شدگی و افتادگی پوست ران این افراد در کل طول ران است. انجام این عمل جراحی برای تمامی سنین قابل اجراست. این عمل باید روی افرادی انجام شود که در سلامت کامل به سر می برند. افراد سیگاری باید حداقل ۲ هفته قبل از انجام عمل جراحی سیگار خود را کنار گذاشته و پس از طی دوران نقاهت شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

– بیمارانی که کاهش وزن شدید داشته اند ( مانند بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند ) بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران هستند.

25 سال سابقه

جراحی های زیبایی

کلنیک تخصصی

مخصوص خدمات زیبایی

بیش از 700 بیمار

پذیرش شده در هر ماه

بیش از 1000 جراحی

با ارایه خدمات نوین درمانی

پاسخ به سوالات

مهم

رزرو نوبت دکتررحمانی

برای رزرو نوبت دکتر حسین رحمانی ، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و با مشاور در ارتباط باشید.

  • شماره تلفن جهت رزرو نوبت:
  • 09129585186
  • 09302270405

دکتر حسین رحمانی
فهرست