ماموپلاستی

کوچک کردن سینه های خیلی بزرگ

هدف اصلی در جراحی ماموپلاستی، برداشتن قسمتی از سینه، کوچک کردن حجم سینه است. در این نوع جراحی چربی و بافت‌های اضافی سینه به وسیله ایجاد کردن برش‌هایی بر روی سینه انجام می‌شود.

چه کسانی به ماموپلاستی نیاز دارند؟

خانم‌هایی کاندید مناسب برای عمل ماموپلاستی یا برداشتن بخشی از سینه و یا کاهش حجم سینه هستند که بخاطر سینه بزرگ؛ درد‌شانه، گردن درد و کمردرد و در نتیجه ضعف اعتماد بنفس دارند.

تجربه موفق دکتر رحمانی در انواع عمل های زیبایی ، مخصوصا عمل ماموپلاستی ثابت کرده است که از تجربه و تبحر کافی برخوردار هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر ماموپلاستی را انجام دهید.

در چه زمانی عمل به تعویق می‌افتد؟

فردی که می‌خواهد بچه دار شود، ممکن است در شیردهی او مشکل ایجاد شودو در بارداری و بچه دار شدن آن هم به تعویق بی‌افتد در بعضی از اوقات عمل شیردهی به نوزاد بعد از عمل جراحی ماموپلاستی دارای مشکلاتی می‌شود، که البته احتمال آن بسیار کم می‌باشد و به عمل جراحی او بستگی دارد. مورد دیگر که باید در اینجا ذکر کنم کاهش وزن می‌باشد، خانم‌هایی که می‌خواهند وزن خود را بسیار کم کنند؛ باید قبل از عمل سینه اول وزن خود را کاهش دهند، بعد عمل سینه را انجام دهند، که باید در زمان مشاوره پزشک مربوطه حتماً این دو عامل را مطرح کند تا عملی رضایت بخش را داشته باشند.

بهترین جراح ماموپلاستی را چطور بشناسیم؟

در این عمل، انتخاب پزشک مناسب برای عمل ماموپلاستی بسیار مهم است زیرا، پزشک قبل از جراحی اول باید سلامت بیمار را برای خود در اولویت قرار دهد، بعد عمل را انجام دهد، برگزیده‌ترین پزشک در عمل ماموپلاستی پزشکی می‌باشد فرم دهی سینه و زیبا کردن آن را متناسب با بدن بیمار قرار دهد. یک پزشک عالی برای ماموپلاستی پزشکی می‌باشد که، قبل از جراحی مشاوره مفید برای بیمار داشته باشد، تمام چالش‌ها را برای او بیان کند و کار‌هایی را که باید بعد از عمل انجام دهد را به بیمار متذکر شود.

سینه‌ها بعد از ماموپلاستی حساسیت خاصی پیدا می‌کنند، حساسیتی که در نوک سینه و آن دایره قهوه‌ای رنگ و اطراف آن؛ بستگی به تکنیک‌هایی که در عمل جراحی، پزشک به کار می‌برد دارد. البته، به اندازه برداشتن بافت در سینه ربطی ندارد. خطری که تهدید می‌کند در عمل ماموپلاستی و پزشک خیلی باید متبحر باشد؛ در این کار، آسیب رساندن به اعصاب موجود در ناحیه‌های مختلف پستان است.

شیردهی بعد از عمل ماموپلاستی

برای شیردهی بعد از ماموپلاستی که، خیلی از خانم‌ها نگران این مورد هستند، زیرا بسیاری از خانم‌ها بعد از ماموپلاستی امکان اینکه اقدام به بارداری کنند بسیار است. برای همین، باید در زمان جراحی نکاتی را پزشک جراح رعایت کند، که آسیبی به مجاری شیری و عصبی پستان وارد نشود. البته این را باید متذکر بشوم که امروزه، با پیشرفت علم و تکنیک‌های جدیدی که آمده است؛ احتمال چنین خطری بسیار پایین است و توانایی شیردهی در مادران حفظ می‌شود.

25 سال سابقه

جراحی های زیبایی

کلنیک تخصصی

مخصوص خدمات زیبایی

بیش از 700 بیمار

پذیرش شده در هر ماه

بیش از 1000 جراحی

با ارایه خدمات نوین درمانی

پاسخ به سوالات

مهم

فهرست